شرکت ایمن تجهیز کامبادن (سهامی خاص) با نام تجـاری کامبادن در سال  1386 با موضوع فعالیت در زمینه سیستم های حفاظتی ، امنیتی و تجهیزات مـداربسته وارد عرصه بازار داخلی شده و ورود به بازار جهانی  بخصوص کشورهای همسایه را در دستور کـار خود قرار داده است.  فناوریهای نظارت تصویری همواره در حال تغییر و تحول بوده و چنین فناوریهایی امـری لازم در ساختار حفاظتی و امنیتی محیط ها به شمـار میروند. هر روزه تغیرات جدیدی در این ساختار ایجاد میشود و لازم است کارشناسان و همچنین مصرف کنندگان این تجهیزات با نگاهی دقیق  تر به این عرصه ، اطلاعات  خود را به روز کنند و آنها را بكار گيرند. یکی از اسـاسی ترین موارد در سیستم های حفاظتی ، پایـداری و ثبات در کـار دستگاه ها و 
تجهیزاتی است که امـنیت محیط و مجموعه وابسته به آن است . این ثبات و امنیت پایـدار نخواهد مـاند ، مگر با پشتیبانـی ، کنترل مداوم ، رسیدگـی و بازدید بـه موقع از تـجهیزات و شناسایی عوامل آسیب پذیر و مستهلک . در دست داشتن اطلاعات آنالیز شــده از سـلامت و شرایط نرم افزاری و سخت افزاری دستگـاه هایی کـه امنیت شما را تامـین میـکند ، یکــی از فناوریهای روز دنیا در عرصه امنیت و حفاظت است.  

 شرکت کامبادن مفتخر است برای اولین بار در کشور عزیزمان ، نگهداری و پشتیبانی 24 ساعته را به صورت کاملاً حرفه ای و با استفاده از استاندارد های روز دنیا اجرا نماید.سالها تجربه در ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی به سازمانها و ارگانهای بزرگ دولتی و خصوصی  ما را برآن داشت تا با طراحی و بکارگیری نرم افزاری کاملا اختصاصی و انحصـاري گـامی بلـند و مطمئن در جهت ارائه هرچه بهتر این خدمات برداریم.

 تجـزیه و تحلیل اطلاعات دریافتی از کلیه تجهیزات امنیتی و حفاظتی همچون سیستم های نظارتی شامل دوربین مداربسته و دستگاه های کنترل تردد و ضبط تصاویر ، دستگاه هـای برق  اضطراری ، سیستم های اعلام و اطفاء حریق ، تجهیزات جانبی و هر آنچه که در زنجیره امنیت و حفاظت قرارداشته باشد را با نرم افزار جامع پشتیبان کامبادن كنترل و ثبت کرد و با امکانات گسترده ای که نرم افـزار در اختیار کاربران قـرار میدهد ، اقدام به مستند سازی و صدور انواع گزارشات دلخواه نمود و از آماده به کار بودن تجهیزات خود اطمینان حاصل نمود. 
    
شرکت کامبادن با استعانت از خداوند متعال و اعتقاد راسخ به جلب رضایت مشتری ، در بازارداخلی و خارجی آمادگی خود را جهت انعقاد قرارداد و ارائه خدمات در خصوص مشاوره ، نصب و راه اندازی ، نگهداری و پشتیبانی از کلیه سیستم های حفاظتی و امنیتی اعلام میدارد .  

 

با تشكر شركت ايمن تجهيز كامبادن